Oferta

Na dzień dzisiejszy nie mam jeszcze rozbudowanej oferty – dopiero startuję i na początek chciałabym poznać Twoje zdanie na temat Twoich wymarzonych puzzli.

Co mogę powiedzieć na teraz to to, że puzzle będą ze sklejki 3mm – max format to A4 (210×297) i to są aktualnie warunki nie do obejścia.

Natomiast kształt jest już dowolny – może to być prostokąt lub kontur, same elementy też mogą być fikuśne lub tradycyjne. Myślę, że jest dużo możliwości i pomysłów, ale też nie chcę narzucać Ci mojej wizji. W końcu to mają być Twoje puzzle stworzone specjalnie dla Ciebie według Twojego pomysłu.

Jeżeli chodzi o sam obrazek to celuję w transfer nadruku na sklejkę, jednak możliwe, że będzie też opcja wypalanych puzzli – aktualnie jestem również na początku przygody z pirografią. Fascynuje mnie też snycerstwo i może uda się to wszystko jakoś połączyć. Cele jak widać, mam duże i ambitne.

Pewnie bardzo Cię interesuje cena takich puzzli? Na ten moment ciężko mi się określić, jednak proszę miej świadomość, że cena będzie adekwatna do poświęconego czasu i włożonej pracy.